Server: Online

Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Poruseni pravidel

V nedeli 15.12. hrac TBruSix a T0rz1 polil celou moji res lavou (kolem dokola) a take portal z netheru byl vyblokovany a zality lavou + opakovane zamerne ponicil stavbu v netheru - mam na to svedky a mohu dolozit i screeny,dale urazel bezduvodne v chatu vulgarismy + vytvoril druhy ucet se kterym afkuje u spawneru a v neposledni rade obchazi afk vlastnim charem za pomoci vodnich proudu(nejen behem nocnich hodin ale i pres den)cimz blokuje moznost spani vsem ostatnim hracum...pozaduji ban...nejedna se "klukovinu" ,ale soustavne porusovani pravidel + kazi hru ostatnim

Děkuji ti mistře, jsi fakt frajer. Dáš si mě do blocku, tímpádem mi rušíš možnost spánku taktéž. Afk farmy nevím kde jsi vzal, jelikož žádnou nemám. Účet T0rz1_AFK je pouze na naspawnování mobů v mob trapce a používám jej pouze když jsem přítomen a hýbu s ním co chvíli, když někdo potřebuje jít spát nebo dělat něco, v čem by bránil, tak jej odpojím.

Jinak jen tak mimo řeč. Mistr Kmethex se napojil asi po 2 týdnech, jak sám psal a okamžitě začal nadávat snad na každou věc, kterou jsme měli s TBruSix postavenou, takže by mě zajímalo, proč zrovna nás udává místo toho, aby si všímal svojich chyb.

O lávě u portálu a poničení stavby v netheru, jelikož ani o žádné stavbě nevím.

PS. Ještě by mě zajímalo, co to má panáček za luk, jenž mě zabije na 2 šípy, když mám full cobalt armor.

PS2. Nevím, jestli to teda byl davač Kmethex, nebo někdo jiný, ale předpokládám, že on, jelikož na serveru nikdo jiný od rána nebyl.

Jak jsem se napojil na server, tak jsem měl rozbité "Cargo pipes" u mojeho stroje na dusty, které jdou i v residenci upravovat bez práv a dole u mé mob trapky jsem měl rozbité vozíky s hopperama, které skončily naštěstí v hopperech pod nimi.

PS3. Právě jsem se portl do své vesnice, pomocí /res tp a mám zde vyvražděné vesničany, což je také v pravidlech. Chybí taktéž Iron Golem a cartographer tably a podobné věci, které přidávají vesničanům práce, což znamená, že to nemohl být Raid

S pozdravem

T0rz1

PS. Ještě by mě zajímalo, co to má panáček za luk, jenž mě zabije na 2 šípy, když mám full cobalt armor.

PS2. Nevím, jestli to teda byl davač Kmethex, nebo někdo jiný, ale předpokládám, že on, jelikož na serveru nikdo jiný od rána nebyl.

Jak jsem se napojil na server, tak jsem měl rozbité "Cargo pipes" u mojeho stroje na dusty, které jdou i v residenci upravovat bez práv a dole u mé mob trapky jsem měl rozbité vozíky s hopperama, které skončily naštěstí v hopperech pod nimi.

https://prnt.sc/qbr1pv

Asi takle podle toho co oba píšete jste si to vrátili, takže co bylo do tedka řešit nebudu ale jestli zjistim že si od ted budete neco ničit pude dotyčný do Jail. Jinak upozornuji že jak AFK u spawneru tak grifovaní nebo ničení vesnic není dovoleno.

Můžete si me na discordu pridat do přátel Damien_Michail_W#6736 a pokud nebudu v praci tak zakročím ihned

Rozhodne nesouhlasim a pozaduji ban ! jeho narceni jsou stejne hloupa jako on ...ja mam na rozdil od nich svedky i screeny a navic jsem zadna pravidla neporusil,nikomu nic neznicil ani neukradl - tedy presny opak toho co delaji oni.Navic se sam priznal k porusovani pravidel tady na foru i ve hre a take sam sebe usvedcil ze lzi napr. kdyz tvrdil ze na platforme v netheru nebyl/nenicil/nekradl a pak se tam pres /home portl primo pred Mijenku a me vcera vecer

PS: kdyz pisu ze jsou lamy a hlupaci nejde o nadavky ,ale konstatovani faktu...decko co nezvlada vlastni ego a sve pubescentni flustrace si kompenzuje nicenim staveb ostatnich hracu neni pro server zadny prinos...jedine spravne reseni je ban...jedine tak bude na serveru sice o 2 hrace a x jejich dalsich charu min ,ale klid.

Kmethex ja tvé rozhořčení chápu, nicméně BAN muže dat pouze majitel. Navic to by moselo být neco fakt zasadniho aby dával ban vetšinou co si vzpomínám se to řešilo max Jail na nekolik hodin. Pokud se vám oběma moje rozhodnutí nepozdává, napište Dejvíkovi. Oba máte máslo na hlavě takže bych do toho moc neryl. Věřím že Dejv pracuje na tom aby našel lepšího Admina než sem já, ja sem připraven tuto funkci okamžitě předat nekomu kdo bude razantnější.

Polevani resky a portalu v netheru lavou,griefing v netheru,kradeni hopperu a veci v nich - nadavky v chatu a lhani ve hre i na forku + porusovani pravidel kempenim spawneru,vytvareni hned nekolika charu(jeden primo na afk u spawneru),afkovani ve vodnim proudu od cca 22 hod vecer do 14 hod druheho dne (to vse muzu podlozit svedectvim dalsich hracu a screeny) a jiste dalsi veci o kterych ani nevim =  6 hodin jail (na normalnim serveru perma ban)

A ja mam bejt odmenen 2 hod jail za odneseni nekolika posteli z random vesnice 😀 A to na popud nekoho kdo se chova jak je popsano vejs - navic bez jakehokoliv dukazu ...jiz chapu proc server nefunguje/nema slusne hrace.

I tak serveru preju jen to dobre...samozrejme beze mne

Apes strong together <3

Copyright © 2020 by Luky.